הדפסת מדבקות – לא רק לילדים!

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נכון, ילדים אוהבים מדבקות, אבל הדפסת מדבקות היא פיתרון מעולה לא רק לצרכי שעשוע. עסקים רבים פותרים צרכים שונים, משילוט ומיתוג ועד צרכים פנימיים למשרד ולעסק, חוסכים זמן וכסף, ונהנים מהדפסים ברורים וחדים לעסק שלהם.

גם כאל, לא להתבלבל, הדפסה של מדבקות היא גם כייפית ורעיון משגע לפינוק הילדים, ולמה להסתפק רק בפינוק הילדים כשאפשר לפנק חברים, משפחה ובכלל? בסופו של דבר, יש משהו במדבקות שגורם להתרגשות, ומשום מה כולנו אוהבים לקבל מדבקות, חלק אפילו נהנה לאסוף אותם, עוד אחרים פשוט נהנים להתבונן בהם, וחלק לא יכולים להתאפק לרגע וחייבים תיכף ומיד להדביק. מאיזה סוג אתם?

הדפסת מדבקות לעסקים:

אם אתם בעלי עסק, מסעדה, משרד, חנות כלשהי, הרי שהצורך בסימון, תיוג והכוונה מתעורר באופן טבעי. כל עסק והצרכים שלו, אבל סימון הוא דבר בסיסי בכל עסק. אם העסק שלכם מתנהל אך ורק במחשב ללא קבלת קהל, ללא עובדים, ללא משרד וכיו"ב, אולי תעברו לחלק הבא של הדפסת מדבקות לפנאי ולמשפחה, אבל אם אתם מחזיקים כל עסק אחר הנה דוגמא אחת מני רבות לפיתרון שבהדפסה לעסקים.

הסימון המתחלף – מסעדה שמדביקה על מוצרים שונים תאריך או שם מוצר שהעובדים לא יתבלבלו, משרד בו נשלפות תיקיות מסמכים שוב ושוב ורוצה לשמור על סדר, ועוד אינסוף עניינים הדורשים סימון מתחלף יכולים לקבל מענה מהיר ומדויק עם מדבקות מודפסות בהתאמה אישית.

הדפסת מדבקות כמתנה

מתנות מקוריות דורשות יצירתיות, והנה פיתרון מבריק (או מט) שיהפוך את המתנה שלכם למגניבה במיוחד. הדפסת מדבקות מקוריות ויצירתיות כמתנה ליום ההולדת, כמתנה לפתיחת עסק חדש, ומתנה לכל דבר ועניין, בהתאמה של התוכן הוויזואלי, טקסט, צבעים תמונות וכיו"ב.

תתפלאו לגלות כמה משמח ונחמד לקבל מדבקות, בכל גודל, ובכל זמן בחיים, מתנה שלא עולה הרבה ומביאה הרבה שמחה ולעיתים קרובות את אפקט ההפתעה, אפקט שרק מוסיף לשמחה הכללית של קבלת מתנה, ועוד מקורית שכזו. כמובן שהדפסת מדבקות מותאמות לילדים היא הבחירה הקלאסית, רק היזכרו באפקט של המדבקה שמקבלים אצל רופא השיניים כילדים.

פוסטים דומים

אנשי מקצוע

מה כדאי לדעת על התקנת שלטי בטיחות?

בהתאם לחוק אתם רואים שגם במשרדים שלכם, כפי שקורה בהרבה מאוד משרדים אחרים, צריך להתקין שלטים שונים של בטיחות? רוצים לעשות את זה כמה שיותר