הלוואה לרכב חדש – מימון רכב או הלוואה מהבנק?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

איזה כיף זה להתחדש ברכב חדש, לקרוע את הניילונים מהריפוד, להיכנס לרכב נקי, מצוחצח וחדשני והכי חשוב זה הריח. אין כמו ריח של רכב חדש! טוב, ועכשיו שחוזרים למציאות, אתם שוקלים כבר זמן רב לקנות רכב חדש, אבל אתם אינכם בטוחים מה היא הדרך הטובה ביותר והמשתלמת עבורכם לקנות את הרכב. האם עדיף לקבל מימון לרכב או לקחת הלוואה מהבנק? היום ישנן כל כך הרבה אפשרויות לקבלת הלוואות אז איזו הלוואה הכי משתלמת לקחת? הלוואה למימון רכב, הלוואה לכל מטרה מה ההבדל ומה עדיף? 

היום ישנן כל כך הרבה אפשרויות לקבלת מימון כזה או אחר וכך גם גדל הבלבול בקרב רבים שמעוניינים לבקש הלוואה רק שלא יודעים מה הכי משתלם. אז אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בדברים ולהבין מהן הדרכים הפופולריות ביותר היום לבקש הלוואה. 

  • הלוואה מהבנק – היום הבנקים מציעים לנו רשימת הלוואות מפוארת במיוחד. אפשר לראות שלכל נושא כמעט יש הלוואה ייעודית: הלוואה לרכישת רכב (שזה יכול להיות בעבור רכב חדש מהחברה או יד שניה במימון חלקי), הלוואה לרכישת דירה, הלוואה לסטודנטים ועוד ועוד. מצד אחד אפשר לומר שהבנקים כמעט וכיסו על כל סוג הלוואה שרק ניתן לדמיין (אה, כמובן שהם גם מציעים הלוואות לכל מטרה – אם לא נמצאה הלוואה ייעודית בשמה). הביעה עם ההלוואות מהבנקים היא שהם, הבנקים, מעמידים את מבקשי ההלוואה במסכת בירורים ובירוקרטיה ארוכה ביותר, הם מבקשים לעבור על היסטוריית חשבון הבנק, רוצים להוכיח את החזר ההלוואה ולפעמים אף דורשים חתימת ערבים להלוואה. בקיצור, תהליך ארוך ומסובך שלא תמיד מאושר על ידי הנציג. 
  • הלוואה חוץ בנקאית – היום הפנייה לגופי מימון חוץ בנקאיים פופולרית הרבה יותר, הבירוקרטיה מהירה ופשוטה, אין צורך להוכיח את היסטוריית חשבון הבנק שלכם וכל שעליכם להוכיח הוא שיש באפשרותכם לשלם את גובה ההלוואה שאתם מבקשים.  

היום יותר מתמיד, מבקשים הלוואה לכל מטרה ונהנים מרכב חדש או משומש (אבל חדש עבורכם) בקלות רבה יותר מבעבר. 

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

פוסטים דומים

צרכנות

ציוד למטייל – כל מה שצריך

נסיעות, בין אם למטרות פנאי או עסקים, דורשות לעתים קרובות ארסנל מחושב של ציוד כדי להבטיח נסיעה חלקה, נוחה ויעילה. ממטען ועד גאדג'טים טכניים, הדברים