איך לבחור מעצבת פנים?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עיצוב פנים של דירה, בית פרטי, חנות, משרד או כל חלל אחר הוא אתגר מורכב. רף הציפיות בימינו גבוה מאוד, נדל"ן הוא דבר יקר במיוחד וכשכל מטר רבוע עולה עשרות אלפי שקלים חשוב לנצל כל סנטימטר בנכס, ועוד סיבה לצורך בשירותיה של מעצבת פנים מוכשרת הוא השפע האינסופי של האפשרויות – שמצד אחד מקנה חופש בחירה רב ומצד שני עלול להוביל למצב של "מרוב עצים לא רואים את היער".

ניסיון

המרכיב הראשון באיכות העבודה של מעצבות פנים הוא הניסיון. אשת מקצוע שכבר השלימה בהצלחה מגוון רחב של פרויקטים תמצא את הפתרונות המיטביים גם עבור הדירה או העסק שלכם, לזהות מראש בעיות שעלולות לחבל בעיצוב וגם לספק להן מענה, ובעיקר תדע איך ליצור את התוכניות הנכונות ביותר בכל מסגרת תקציב ועל בסיס כל ההעדפות.

תשוקה

עיצוב פנים הוא אחד מאותם תחומים שדורשים תשוקה אמיתית. מעצבת פנים שמתייחסת לתפקיד שלה באופן טכני או כפרנסה בלבד, גם אם ברור שהיא מבצעת את העבודה בתמורה לשכר, לא תצליח ליצור עבורכם בית מרהיב עין באמת או עסק שכל מי שמגיע אליו מתרשם ממנו מיד לטובה. בהתאם כדאי לחפש תמיד את הניצוץ בעיניים כשבודקים מספר אפשרויות של מעצבים ומעצבות.

חיבור אמיתי ללקוח

הבית המוצלח ביותר הוא זה שמשקף באמת את מי שאתם, ומביא לידי ביטוי את הייחודיות שלכם. גם החנות האטרקטיבית ביותר היא זו שמעבירה במדויק את ה-DNA של העסק. הבסיס לכך הוא חיבור אמיתי ללקוח – מצד אחד קשב מלא לרצונות ולחלומות שלו, ומצד שני יושרה מלאה שמאפשרת לומר ללקוח אילו שאיפות לא ניתנות למימוש וגם להציע חלופות מוצלחות.

איזון מדויק בין הוויזואלי לפונקציונלי

דגש חשוב נוסף בכל פרויקט שמובילה מעצבת פנים הוא איזון עדין ומדויק בין הפרקטי לאסתטי. בין אם מדובר במרחב מגורים ובין אם בחלל לפעילות עסקית, הציפיות כוללות גם נוחות והתאמה מלאה לצרכי בני הבית או העובדים, וגם מראה שובה לב. מעצבת פנים מיכל סלע אמונה על יצירת תוכניות שמבטיחות גם פונקציונליות מלאה וגם אסתטיות ייחודית – ובאופן כללי עיצוב לא פחות ממושלם.

פוסטים דומים

צרכנות

למה כדאי לכל אחד ואחת לקנות בושם?

כל אחד ואחת מאתנו רוצים לעשות רושם ראשוני טוב. אם אנחנו רוצים לשפר את הרושם הראשוני שלנו כדאי לנו להתחיל לשים בושם.  לכל אחד ואחת

צרכנות

מיחזור פלסטיק – לעסקים שאכפת להם

יש בעלי עסקים, ויש בעלי עסקים. אם אתם מאלו שרואים לפניהם ערך נוסף בחיים הללו, משהו מעבר לשורת הרווח, משהו רחב יותר, גדול יותר, הרי