התחדשות עירונית – תהליך שמיטיב עם כולם

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כמו כל תהליך בלאי טבעי, גם השכונות והבתים בהם אנו מתגוררים, מראים אט אט את אותתיהם והופכים למיושנים יותר. שכונות רבות, במיוחד במרכזי הערים הגדולות, נבנו לפני שנים רבות ומאז לא עברו תהליכי שיפור ושדרוג, כך שהן נותרות במצב מוזנח יחסית לאורך תקופות ארוכות. הפתרון הזמין ביותר אשר קיים כיום, הוא תהליך התחדשות עירונית, מורכב אשר מתייחס לכל האספקטים של השכונה. טיפול בתשתיות, בגנים, בפארקים ואפילו במבנים, יכול לשפר בצורה משמעותית את השירותים לתושבים וליצור שכונה מבוקשת גם בעיניהן של משפחות צעירות חדשות.

מי מרוויח מתהליך התחדשות עירונית?

תהליך התחדשות עירונית הוא תהליך בו כמעט לכל גורם יש רווחים, אשר הופכים את הביצועים שלו לאטרקטיביים:

  1. בעלי הנכסים זוכים לקבל נכסים ברמת תחזוקה גבוהה מאוד, מחודשים ולעיתים רבות גם גדולים יותר מבעבר. כך, ניתן להעלות את ערך הדירה עצמה, ללא קשר לאזור המגורים שעובר גם הוא שדרוג.
  2. הדיירים בדירות השכורות מקבלים איכות חיים טובה יותר, בשל דרכי גישה נוחות לשכונות ובניינים נגישים ועמידים יותר.
  3. הקהילה כולה זוכה לשיפור משמעותי של השירותים לתושבים, עם פיתוח של בתי ספר, מרכזי מסחר ואפילו תשתיות תחבורה ציבורית טובות יותר לרווחת כולם.
  4. העיר יוצרת רושם של עיר משגשגת ומושכת למשפחות צעירות ולאוכלוסיות חזקות ואיכותיות יותר. כך ניתן לשפר גם את המדדים לטווח הארוך ולהביא לכדי שיפור בדירוג הכללי של העיר.

מגורים באווירה צעירה וחדישה

משפחות צעירות אשר רוצות לרכוש את הדירה הראשונה ולא יכולות להרשות לעצמן לרכוש בתים בשכונות חדשות ויקרות, פונות פעמים רבות לאזורי התחדשות עירונית על מנת למצוא את מבוקשן. על ידי ניצול השיפורים והשדרוגים של תהליכים אלו, כל משפחה יכולה למצוא לעצמה את תנאי המחייה האופטימליים בעלויות נוחות יחסית ובמיקומים לא פחות ממושלמים. זו היא האפשרות שלכם להביא לידי ביטוי את הצרכים והרצונות שלכם לחיי המשפחה, אך לא להתפשר כלל על רמת החיים אותה אתם רוצים לקבל לטובת הילדים שלכם, ובפעמים רבות גם מבלי להתרחק מהמשפחות שלכם.

מוזמנים לברר פרטים נוספים כאן – https://hitchadshut.asden.co.il/

פוסטים דומים

צרכנות

למה כדאי לכל אחד ואחת לקנות בושם?

כל אחד ואחת מאתנו רוצים לעשות רושם ראשוני טוב. אם אנחנו רוצים לשפר את הרושם הראשוני שלנו כדאי לנו להתחיל לשים בושם.  לכל אחד ואחת

צרכנות

מיחזור פלסטיק – לעסקים שאכפת להם

יש בעלי עסקים, ויש בעלי עסקים. אם אתם מאלו שרואים לפניהם ערך נוסף בחיים הללו, משהו מעבר לשורת הרווח, משהו רחב יותר, גדול יותר, הרי