מי צריך חברת מיתוג ובשביל מה?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם התחלתם לקרוא את המאמר הזה, אתם ודאי צריכים חברת מיתוג. למה ובשביל מה? כל התשובות בהמשך!

מהו מיתוג?

רגע לפני שנסביר מהו מיתוג, חשוב להבין מהו מותג. אם כן, מותג הוא סמל של חברה, מוסד, ארגון או עסק, שמזוהה באופן מוחלט עם מה שהוא מסמל. לדוגמה, אם תנסו לחשוב על קוקה קולה, מייד תחשבו על הטעם המוכר ועל הלוגו שמופיע בכל מקום. מטרת המיתוג היא לקחת את המותג הנבחר ולשים אותו במקומות שונים על מנת שיכנס אל התודעה הציבורית והמותג ומה שעומד מאחוריו יתחזקו.

מה שנהוג לחשוב

רבים חושבים, שמיתוג נועד אך ורק למוסדות וארגונים גדולים. אבל האמת היא, שגם עסקים קטנים, ואפילו עסקים של איש אחד, יכולים להרוויח מאוד מהמיתוג! אם אמרנו, שהמטרה של המיתוג היא לחזק את המותג ואת מה שעומד מאחוריו כדי להיכנס אל התודעה, הרי שגם עסקים קטנים יכולים ליהנות מהפירות של המיתוג.

מהי חברת מיתוג?

חברת מיתוג היא חברה, שמטרתה היא לקחת את המותג ולבחור את המקומות הטובים ביותר לשים אותו. לדוגמה, אם מדובר על בית קפה, מן הראוי שהמותג יופיע על כלי האוכל והמפיות. במידה ומדובר על מספרה, הרי שהמותג חייב להופיע על שלטי החוצות וכך הלאה. יחד עם זאת חשוב להבין, שחברת מיתוג מקצועית תעזור לכם לחזק את המותג שלכם למקסימום במינימום עלויות.

לעסקים ביתיים

כאמור, גם עסקים קטנים מאוד יכולים להיעזר בחברת מיתוג. אז נכון, שאין לעסקים האלו כלי אוכל שמתהדרים בלוגו. אבל זה לא אומר, שהם לא יכולים להשתמש בו לדברים אחרים! לדוגמה, אם אתם נוהגים לשלוח מכתבים, אין סיבה שהלוגו לא יופיע עליהם. כך גם לגבי הפרופילים שלכם ברתות החברתיות, על שלטי חוצות או כל דבר אחר שיכול לעזור לכם למתג את העסק שלכם ולהגדיל משמעותית את מעגל הלקוחות שלכם. 

בחירת חברה

אם אתם רוצים לבחור חברת מיתוג שתעשה עבורכם עבודת מיתוג טובה, עליכם לחפש חברה מקצועית ומנוסה כדוגמת סטודיו אנזלביץ, שיוכלו למתג את העסק שלכם ולהוביל אותו קדימה!

פוסטים דומים

צרכנות

למה כדאי לכל אחד ואחת לקנות בושם?

כל אחד ואחת מאתנו רוצים לעשות רושם ראשוני טוב. אם אנחנו רוצים לשפר את הרושם הראשוני שלנו כדאי לנו להתחיל לשים בושם.  לכל אחד ואחת

צרכנות

מיחזור פלסטיק – לעסקים שאכפת להם

יש בעלי עסקים, ויש בעלי עסקים. אם אתם מאלו שרואים לפניהם ערך נוסף בחיים הללו, משהו מעבר לשורת הרווח, משהו רחב יותר, גדול יותר, הרי