אינסטלטור בנתיבות – למה חשוב להזמין אותו מהר?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

יש לכם תקלה במערכת המים ואתם מתלבטים אם להזמין אינסטלטור בנתיבות? כאן נסביר את החשיבות והדחיפות בהזמנת האינסטלטור והנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהזנחה!

מעט על מערכת המים

מערכת המים הינה מערכת מסועפת, המורכבת מחלקים רבים שמטרתם המשותפת היא להוביל מים ממקור המים הרלוונטי אל נקודת היציאה הרצויה שלהם. לרוב, אנו משתמשים במים לצרכי היגיינה בבית ובעבודה ולצרכים חקלאיים. בכל מקרה, איפה שלא נשתמש בהם ולאיזו מטרה שלא תהיה, הם מועברים על ידי המערכת שלהם והיות שמדובר על מערכת מורכבת היא חשופה לתקלות רבות, שחלקן גם נוטות לחזור על עצמן.

מה גורם לתקלות? 

ישנם שני גורמים עיקריים שגורמים לתקלות במערכת המים: בלאי טבעי והגורם האנושי. הבלאי הטבעי, שתוקף כל חומר בטבע, עלול לגרום לדליפות של מים מן המערכת החוצה וכך לגרום לנזילות. הגורם האנושי אחראי בעיקר על סתימות במערכת בשל השלכה של פסולת אל המערכת כדוגמת מגבונים, שאריות אוכל וכדומה. גורם אפשרי נוסף לתקלה במערכת המים היא חדירה של שורשים של עצים סמוכים אל הצינורות שמחוץ למבנה. שורשים אלו מייצרים תחילה חורים בצינורות וגורמים לנזילות ולאחר מכן גם מייצרים סתימות.

מתי כדאי להזמין אינסטלטור בנתיבות?

הזמן הטוב ביותר להזמין אינסטלטור בנתיבות הוא ברגע שמבחינים בתקלה. למעשה, רגע זה קורה בדרך כלל כשכבר התחילו להיגרם נזקים נראים לעין ומורגשים בחשבון המים ולכאורה, זה כבר די מאוחר. אבל כמו שתמיד אומרים – עדיף מאוחר מאשר לעולם לא! תקלות במערכת המים עלולות להוביל לנזקים קשים, עליהם נרחיב מיד, וככל שהתקלה תטופל מהר יותר, כך יקטנו הנזקים.

הנזקים

כאמור, תקלות במערכת המים עלולות להוביל לנזקים קשים בסביבתן ולכן חשוב להזמין אינסטלטור בנתיבות במהירות האפשרית. הנזקים יכולים להיות מסוגים שונים, החל מריח רע של מים עומדים שנוצר בעקבות סתימה במערכת המים, דרך רטיבות בקירות ובתקרה ואפילו ברהיטים סמוכים ועד לחשבון מים גבוה במיוחד, שאיננו משקף את השימוש במים, אלא מתנפח כתוצאה מבזבוז של מים בלתי מנוצלים.

פוסטים דומים

צרכנות

למה כדאי לכל אחד ואחת לקנות בושם?

כל אחד ואחת מאתנו רוצים לעשות רושם ראשוני טוב. אם אנחנו רוצים לשפר את הרושם הראשוני שלנו כדאי לנו להתחיל לשים בושם.  לכל אחד ואחת

צרכנות

מיחזור פלסטיק – לעסקים שאכפת להם

יש בעלי עסקים, ויש בעלי עסקים. אם אתם מאלו שרואים לפניהם ערך נוסף בחיים הללו, משהו מעבר לשורת הרווח, משהו רחב יותר, גדול יותר, הרי