לוח דירות

דף הבית עוזר אישי פרסם מודעה ניהול מודעות שלי פרוייקטים חדשים נדל"ן עסקי שותפים השכרה מכירה
שאלות ותשובות  
כיצד מפרסמים מודעה?

על מנת לפרסם מודעה כל שדרוש זה כתובת דואר אלקטרוני זמינה ופעילה. בעת הכנסת מודעה תתבקשו להקליד את פרטי הנכס המוצע (הרבו בפרטים!) וכן תתבקשו להקליד את כתובת הדוא"ל שלכם. בתום הקלדת פרטי המודעה לחצו על כפתור אישור. הודעה עם קישור תשלח לכתובת הדוא"ל שמסרתם. לחיצה על הקישור בהודעה שקיבלתם תפעיל את המודעה, וניתן יהיה לראותה בלוח באופן מיידי. ובקצרה: הקלדת פרטי המודעה --> לחיצה על אישור --> קישור נשלחלדוא"ל --> לחיצה על הקישור = הפעלת מודעה


מדוע כדאי לפרסם באתר 'גוטוסל '?

לוח 'גוטוסל ' הינו לוח יעיל וממוקד. עקב היותו חופשי לשימוש בכל שירותיו הלוח מרכז את מירב הנכסים המוצעים בתחום הנדל"ן. על כן, האתר מהווה מוקד עניין למאות גולשים מדי יום, 24 שעות ביממה, גולשים אשר רוצים להחשף לכלל האופציות הקיימות בשוק הנדל"ן ולבצע עסקאות. פרסום מודעה בגוטוסל יספק לך מספר מתעניינים גדול ובכך ישפר את יכולת המיקוח שלך מול רוכשים פוטנציאלים ויקצר באופן משמעותי את תהליך ביצוע העסקה. זיכרו- רק פרסום מודעה בגוטוסל מאפשר להפיק מקסימום תועלת.

האם ניתן לפרסם מודעה ללא כתובת דוא"ל?

לא. וזאת משתי סיבות: א) ברגע שאישרתם מודעה לפרסום או הפעלתם את העוזר אישי נשלחת הודעה לכתובת הדוא"ל שלכם ובה סיסמא לניהול מודעות. הסיסמא בצירוף כתובת הדוא"ל שלכם תאפשר לכם לעקוב ולנהל את הפעילויות שלכם באתר (ראו הרחבה- 'ניהול המודעות שלי'). ב) כתובות הדוא"ל מאפשרות לנו להקפיד על איכות לוח גבוהה, משמע על מודעות אמיתיות, עדכניות ומהימנות ובכך לשרת אתכם טוב יותר.


האם כתובת הדוא"ל שמסרתי נשמרת חסויה?

כן. כתובת הדוא"ל שמסרת משמשת לניהול יעיל של הלוח בלבד ונשמרת לעולם חסויה מפני גורמים מסחריים כמו גם מפני גולשים אחרים (אלא אם ביקשת אחרת!).


האם פרסום מודעה הינו חינם ?

כן. כל פרסום מודעה הינו חינם , ללא דמי הרשמה וללא דמי מנוי. פשוט גוטוסל .


אלו עוד שרותים ניתנים חינם ?

למעשה הכל- העוזר האישי, חיפוש וצפייה במאגר המודעות כולל 'חיפוש פינצטה', הדפסה של המודעות, סטטיסטיקת צופים במודעות שפרסמתם, מערכת ניהול המודעות וכמובן פרסום מודעה, כל מודעה... הכל חינם .


כיצד מבצעים פעולות על מודעה שכבר פרסמתי ?

ברגע שפירסמת מודעה נשלחת לכתובת הדוא"ל שמסרת הודעה ובה סיסמא. הסיסמא בצרוף כתובת הדוא"ל שהזנת תאפשר לך להכנס לאזור ניהול המודעות ושם לבצע מספר רחב של פעולות כגון: עדכון, מחיקה, הארכת תוקף, הזנת מודעות נוספות ועוד..


האם ניתן לפרסם מספר מודעות בו זמנית?

כן, בהחלט. ניתן לפרסם מספר מודעות, בלבד שכל מודעה נוספת תתיחס לנכס אחר. מפרסמים פרטיים יכולים לפרסם עד שלוש מודעות פעילות בו זמנית ומתווכים מורשים יכולים לפרסם שלוש מודעות פעילות בו-זמנית ולהרחיב עד כדי עשר מודעות פעילות בו זמנית. בניהול מודעות, לעומת זאת, ניתן לנהל מספר מודעות בכל כמות, אך רק חלקם יהיו פעילות וזאת בהתאם לבחירתכם.


מהו אזור 'ניהול המודעות שלי'?

'ניהול המודעות' הינה מערכת ניהול שתכליתה לאפשר לכם לנהל את פעילותכם באתר. הכניסה למערכת מחייבת הכנסת כתובת דוא"ל וסיסמא. הססמא תנתן ברגע הכנסת מודעתכם הראשונה או ברגע שתזינו לראשונה פרופיל חיפוש לעוזר האישי. האזור מחולק בבסיסו ל 2 חלקים: חלק א' ניהול המודעות- ניתן לצפות במודעותיך, להוסיף מודעות חדשות, לעדכן או למחוק מודעות קיימות, לשנות את סטאטוס המודעות (פעילה/מוקפאת), לדעת את מס' הגולשים שצפו בכל מודעה, להאריך את תוקפה וכו'... חלק ב' העוזר האישי- ניתן לראות את פרופיל המודעות המבוקש, לעדכן את הפרופיל הקיים, ליצור פרופיל חדש, להפסיק את השירות, וכמובן לראות את המודעות שהמערכת מצאה עבורך על פי דרישותך.


מהו העוזר האישי?

בלוח גוטוסל מפורסמות מדי יום עשרות רבות של מודעות. תפקידו של העוזר האישי הוא בסינון המודעות ועידכונך באמצאות כתובת הדוא"ל בהתאם לפרופיל החיפוש שציינת. הגדר לעוזר האישי את פרופיל המודעות הרצוי ובכל פעם שמודעה רלוונטית לצרכיך מועלית באתר, העוזר האישי יעדכן אותך (באמצעות כתובת הדוא"ל שמסרת) על כך שקיימת מודעה חדשה העונה על צרכיך ולמעשה אתה תהיה הראשון לראות את המודעה. כל שדרוש לצורך הפעלת העוזר האישי זה כתובת דוא"ל זמינה ופעילה וזאת על מנת שתוכל לקבל את העידכונים. ההודעה הראשונה שתקבל לדוא"ל תהיה מידית ותכלול את פרטי הפרופיל שהזנת ואת הססמא. הססמא בצירוף כתובת הדוא"ל תאפשר לך גישה ל'ניהול המודעות'. (ראה הרחבה- 'ניהול המודעות שלי').


מה זה חיפוש פינצטה ?

באתר מפורסמות אלפי מודעות בעלי הנתונים הבסיסים כגון: חניה, מזגן, מרפסת ומעלית, אך לרוב, הצרכים שלכם כמחפשי נכסים ממוקדים הרבה יותר. למשל, חשוב לכם שהנכס יהיה משופץ, בסביבה שקטה,קרוב לאוניברסיטה, עם נוף ,דלת פלדת, וכולל דוד שמש. חיפוש פינצטה הינו חיפוש ממוקד ויעיל, על כן ככל שתוסיפו פרטים מערכת פינצטה תצמצם את החיפוש ותשלוף מכלל המודעות הקיימות את אלו אשר תואמות את רצונכם. אם 'בחיפוש פינצטה' לא נמצאו מודעות מומלץ לצמצם את הגדרות החיפוש ולנסות שוב. איתור נכון ומדוייק של מודעות רלוונטיות יחסוך לך מאמצים רבים במציאת הנכס האידיאלי.


נתקלתי במודעה לא עדכנית - מה עושים ?

שלחו למערכת גוטוסל הודעה בצירוף מספר המודעה ואנחנו נסיר המודעה באופן מיידי. שיתוף פעולה מצדכם יתרום רבות בשמירה על לוח איכותי, אמין ועדכני ובכך לשרת אתכם טוב יותר.


כיצד ניתן לעדכן מודעה ?

ניתן לעדכן מודעות באמצעות לחיצה על כפתור 'ניהול המודעות שלי'. כניסה לניהול המודעות יאפשר לך לעדכן את פרטי המודעה ולבצע פעולות נוספות (ראה הרחבה- 'ניהול המודעות שלי').


אני מתווך. האם גם לי מותר לפרסם מודעות בגוטוסל ?

כן, בהחלט. כאמור פרסום מודעות הינו חופשי לכולם, גם למתווכים. כלל אחד חשוב יש לזכור. בתום הזנת פרטי המודעה חובה לציין את סוג המפרסם, היינו מתווך או פרטי. מודעה לא מדוייקת בפרטי סוג המפרסם תיפסל לאלתר ועלולה להשלל מהמפרסם הזכות לפרסם שנית באתר. מפרסמים פרטיים יכולים לפרסם עד שלוש מודעות שונות בו זמנית. מתווכים הרשומים במערכת גוטוסל כמתווכים מורשים ע"י משרד המשפטים (בכפוף לאישור מערכת "גוטוסל ") יוכלו לפרסם עד עשרה נכסים שונים במקביל, ולנהל מספר נכסים ללא הגבלה באזור 'ניהול המודעות שלי'. אם הינך מתווך מורשה צור קשר- על מנת להגדיל את מס' המודעות לפרסום בגוטוסל . ראיתם מודעה שאינה תואמת את סוג המפרסם? צרו קשר ואנו נסירה מהלוח.


כיצד ניתן להבחין בלוח בין מודעת מתווך למודעה פרטית ?

מודעת מתווך תסומן בצידה השמאלי באות [מ']. מודעה פרטית לא תסומן כלל. לנוחיותכם ניתן לסנן בחיפוש המודעות את מודעות המתווכים ומודעות הפרטיים.


מערכת גוטוסל שמחה לעמוד לשרותכם בכל עת
לשאלות נוספות, הערות ובקשות לחצו כאן
זמן מענה מובטח- 72 שעות
מציאון
  דירה במחיר מדהים

  דירה בבאר שבע לייב יפה

  דירקט מרקטינג
 

להוספת אתר לאינדקס חינם לחץ כאן  פרסום באתר
 

לפרסום כאן התקשר ל 039525280  ביזסנטר עסקים
  הוסף חינם את העסק  למנוע החיפוש

  פיסיליין תוכנה
  קבל הצעה לפיתוח תוכנה

  בנית אתר בעיצוב מיוחד
  לקבלת הצעה לבנית אתר לחץ כאן

  קדם את המודעה בגוטוסל
 

קבל הצעה לקדם את מודעתך במחיר מדהים לחץ כאן לדואר  
קידום אתרים
  דף הבית   |   תנאי שימוש   |   צור קשר   |   סיווגים   |   חוזה שכירות   |   הסכם מכר דירה   |   שאלות ותשובות     בניית אתר פיסיליין 
|   לכתבות בלוח   |   דירות מקבלנים   |   נדלן עסקי   |   דירות להשכרה  |   דירות למכירה   |