מגשי כריכים – כל האפשרויות

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מגשי כריכים הם פתרון אידיאלי לאירועים ביתיים קטנים, למסיבות שנערכות במשרד (למשל לקראת ראש השנה או אחרי שפרויקט מורכב מושלם בהצלחה), ולמעשה גם ליומיום, כשרוצים לאכול טוב בלי לטרוח יתר על המידה. אחד היתרונות המשמעותיים של מגשי הכריכים הוא המגוון הרחב מאוד של האפשרויות, כך שניתן למצוא אופציה מתאימה לכל אחד ולכל אחת.

שלל לחמים

המגוון הרחב של האפשרויות כשבוחרים במגש כריכים מתחיל כבר בלחמים. אופציה אחת היא מיני ג'בטה, עוד אופציה היא לחם דגנים, ישנם גם מיני בייגלים מחיטה מלאה וגם בייגלים רגילים ואפילו אופציות ללא גלוטן לטובת פלח האוכלוסייה הרגיש לחלבון הזה (פלח אוכלוסייה נרחב למדי שכמובן זקוק לפתרון ייעודי עבורו).

לטובת הרגישים לגלוטן יש גם לחמניה ללא גלוטן, גם בייגל מתאים, ואפילו ג'בטה ולחם נטולי גלוטן – כך שחופש הבחירה נרחב מאוד.

בשרי או חלבי

בחירה נוספת שיש לגבי מגשי כריכים היא בין אלה הבשריים לבין אלה החלביים. מי שאוכל בשר יכול לבחור ברוסטביף, בכתף של בקר, בסלמי איטלקי וגם בפסטרמה, ואילו במקרים שבהם נדרש אירוח חלבי, האפשרויות הן בין השאר גבינה בולגרית, שמנת זיתים, מוצרלה, גבינת עיזים וגם גבינה צפתית.

לטובת שומרי הכשרות ישנן אופציות שמוגדרות כפרווה, ובהן סנדוויץ' עם סלט ביצים וגם כריך סלט טונה.

מגשי כריכים גם לטבעונים

בכל משרד ובכל אירוע ניתן למצוא כיום גם לא מעט טבעונים. עבור קהל יעד זה, שהולך וגדל במידה ניכרת, ניתן להציע כריכים כמו סביח ללא ביצה, סלט אבוקדו, חביתת ירק ועוד. כמובן שבעת ההזמנה יש לציין שנדרשים כריכים טבעונים על-מנת שלא יכילו שום מרכיב מהחי. הסנדוויצ'ים מהצומח מתאימים גם למשל לרגישים ללקטוז.

מחירים משתלמים בכל כמות

עוד יתרון של מגשי כריכים הוא שניתן למצוא מענה מתאים לכל כמות של סנדוויצ'ים שאתם צריכים. בכל כמות שהיא אפשר כמובן גם לספק מגוון אפשרויות, כך שכל העובדים במשרד או האורחים באירוע יוכלו ליהנות מכריך טעים להפליא. בנוסף מגש כריכים חוסך את הצורך להקדיש זמן לשטיפת כלים בתום האירוע ובאופן כללי עם אופציה טעימה זו הטרחה מינימלית.

פוסטים דומים

השבחת נכסים

שערים חשמליים – התאימו אותם לחניה

אם אתם מחפשים אחר שערים חשמליים יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם יודעים לקנות שערים אשר יהיו בעלי התאמה מושלמת לחניה שלכם. אם תבחרו