וילון רומאי – כשפרקטיקה ועיצוב נפגשים

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הכי כיף לעצב ולשדרג את החדרים בבית; לקנות רהיטים חדשים, מוצרים המשלבים בין עיצוב ופרקטיקה. אחד מהם הוא וילון רומאי ואם אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים, אל דאגה. מיד נסביר הכל! הוילון הרומאי נפתח כלפי מעלה, בעזרת מנגנון שאוסף ומקפל את הבד אנכית. בשנים האחרונות, הפך הוילון הרומאי למוצר חובה בכל בית, שכן הוא מגיע בשלל עיצובים מרהיבים ותופס תפקיד חשוב בחלל בו הוא מוצב. 

סוגים של וילון רומאי

וילון רומאי עונה על הצורך בהצללה והגנה מהשמש, יצירת פרטיות במרחב האישי ועוד. בנוסף, הוילונות הרומאיים מגיעים במגוון עיצובים כך שאפשר להתאים אותם לקו העיצוב הכללי בחלל. קיימים שני סוגים של וילונות רומאיים:

  • וילון רומאי רך – אם ברצוננו ליצור מראה רך ומעודן, נשתמש בסוג זה של וילון, הנתפר בצורה שכאשר אנו אוספים אותו כלפי מעלה, נוצרות מעין קשתות בחלקו התחתון שמוסיפות לפן העיצובי שלו. וילונות אלו יתאימו מאוד לחדרים המעוצבים בסגנון רומנטי, כפרי.
  • וילון רומאי קלאסי – מקלות פיבר יושחלו לרוחב הווילון במרחבים שווים, ויעניקו ו מראה מודרני המתאפיין בקווים ישרים. גם כאן הוילון נאסף כלפי מעלה, ונוצרים קיפולים לאורך החפים כך שהוילון מסודר וישר, גם במצב אסוף. וילונות אלו יתאימו מאוד למשרדים, חדרי ילדים ועוד. 

איך בוחרים את הוילון החדש שלנו?

וילונות רומאים יוכלו להוות תוספת נפלאה לכל חדר ולכל חלון – כל כך קל לעצב אותם בהתאם לצרכים האישיים שלנו, עד שכל אחד יוכל ליהנות מהם. ובכל זאת, יש להשקיע ולהתאים את הוילונות החדשים לעיצוב הקיים בחדר בכדי ליצור אחידות. לדוגמא, אם ברצוננו לעצב מחדש את חדר הילדים נוכל להוסיף וילון רומאי צבעוני עם הדפסת תמונה או דוגמאות בד שונות, אם מדובר במשרד נוכל להתקין וילון בצבע כהה, ועוד. 

אם גם לכם נמאס מהשמש שמסנוורת אתכם באמצע היום ומפריעה לכם לצפות בטלוויזיה או לנהל את ישיבת סיכום הרבעון, ומתחשק לכם להצליל מעט את האווירה בסטייל, זה הזמן להתקדם לוילון רומאי מעוצב בדיוק בטעם שלכם!

בואו לגלות עוד – מטפטים

פוסטים דומים

השבחת נכסים

איך מאופיינות פינות אוכל יוקרתיות?

במידה וחשקה הנפש שלכם בשינוי מהותי בתוך הדירה שלכם, ריהוט דקורטיבי באופן אלגנטי ואף אטרקטיבי, כדאי לכם לרכוש פינות אוכל יוקרתיות. אווירה יוקרתית הינה לכל

אנשי מקצוע

האם דוקרנים נגד יונים זה הפתרון?

אם גם בבניין שלכם יש לא מעט יונים שמגיעות ומפריעות את מנוחתכם, ברור מדוע תרצו לעשות משהו בנידון. האמת היא שלא קל להשלים עם הרעש