החשיבות של סליקת כרטיס אשראי לעסקים

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

העסק שלכם קיים כבר שנים רבות? אתם עושים כל פעם צעדים שונים כדי לשמור אותו עדכני וכדי לגרום לכך שעוד ועוד אנשים יפנו אליכם, יקנו דרככם ויצאו מרוצים? אם כך, הגיע הזמן שתתחילו לחשוב רצינות על סליקת כרטיס אשראי לעסקים. סליקת כרטיסי אשראי שמיועדת לעסקים זה לא באמת משהו שאתם יכולים להתעלם ממנו, כי למנוע את האופציה הזאת מהלקוחות שלכם זה להשאיר את העסק שלכם מאחור. לכן, אם אתם רוצים להרוויח, להישאר מעודכנים ולתת ללקוחות שלכם אופציה לשלם בנוחות, הגיע הזמן שתכניסו את האופציה הזאת לאתר שלכם. 

מה כדאי לדעת על סליקת כרטיס אשראי לעסקים?

כמובן שכאשר מדברים על סליקה של כרטיסי אשראי לעסקים מדברים על תחום שכל הזמן נמצא בשינוי ובתנועה, כמו כל דבר אחר שקורה בחיינו. כך למשל, כאשר הנושא של סליקת כרטיס אשראי לעסקים היה רק בחיתוליו, לא הייתה אפשרות לבצע את התשלום ישירות מהטלפון הנייד אך היום זה אפשרי. לכן, רגע לפני שאתם משלבים את האופציה של סליקת כרטיסי אשראי בעסק שלכם, כדאי שתבדקו באיזו אפשרות אתם בוחרים. ההיגיון אומר בצורה חד משמעית שאם כבר בוחרים באפשרות הזאת, רצוי לבחור באופציה הכי נרחבת שיש כך שהלקוח יוכל לשלם עם כל כרטיס אשראי בכל מקום שקשור לעסק שלכם. 

שימו לב כמה זה עולה לכם 

באמת חשבתם שתוכלו לשלב אופציה של סליקת כרטיס אשראי לעסקים ולא תשלמו על כך עמלה? התשובה היא כמובן לא. למעשה, בבואנו לענות על השאלה מה זה סליקה, אנחנו רואים שזה שירות שבעלי העסקים מזמינים מחברות שונות, ולכן הם גם משלמים על כך עמלה. זה אומר שעל כל סליקה שמתבצעת בגין עסקה כזו או אחרת בעסק, אתם תשלמו עמלה כלשהי. מצד שני, אתם כמובן גם תרוויחו מכך שעוד ועוד לקוחות יקנו דרככם כי יהיה להם נוח, ולכן זו השקעה משתלמת. מה שכן, כדאי לבדוק מראש את הנושא הזה ולברר שאתם מקבלים שירותי סליקה מחברה שלא תדרוש מכם עמלה גבוהה מידי. 

פוסטים דומים