מדוע חשוב לבצע התקנת עמדת טעינה?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

רכבים חשמליים הפכו להיות רכבים מאוד פופולאריים וכמובן שלא מעטים האנשים שרוכשים רכבים חשמליים ולכן, התקנת עמדת טעינה במקומות שונים זה דבר חשוב מכיוון שרכב חשמלי צריך להטעין על מנת לבצע נסיעה ארוכה.

מעבר לכך שאפשר לרכוש כבל הטענה לרכב חשמלי ולקחת אותו לכל מקום, בהרבה מקרים יכול להיות הרבה יותר נוח להגיע למקום עם עמדת הטענה על מנת להטעין את הסוללה ולהמשיך בדרך.

עמדות טעינה הן עמדות בטיחותיות, כאשר מבצעים את ההתקנה בצורה נכונה ומקצועית אפשר להיות רגועים ולדעת כי מדובר על עמדת הטענה בטיחותי וכי אין כל חשש כאשר מטעינים שם סוללה של רכב חשמלי.

בדיקה של בודק חשמל מוסמך לפני ביצוע התקנת עמדת טעינה

לפני שמבצעים התקנת עמדת טעינה במקומות מסוימים, חשוב מאוד שבודק חשמל מוסמך יבדוק היטב לפני ביצוע ההתקנה. 

לא כל מקום יכול להיות מתאים לביצוע התקנת עמדת טעינה, וכמובן שלא כל חשמל יכול להיות טוב עבור פעולה זו. בודק חשמל מוסמך יבדוק שהתשתיות מתאימות עבור עמדת טעינה, ושההתקנה יכולה להיעשות על פי חוק.

כאשר אתם מבצעים זאת לאחר בדיקה של בודק חשמל מוסמך, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי מדובר על עמדת הטענה אשר הינה בטיחותית מספיק וכי אין כל בעיה להטעין שם סוללה של רכב.

בדיקה נוספת של בודק חשמל לאחר ביצוע ההתקנה

לאחר שבודק חשמל מוסמך בודק כי מדובר על התקנה תקינה ומבצעים התקנת עמדת טעינה, יש צורך להביא את בודק החשמל שוב על מנת שיוכל לבדוק היטב שאכן כל ההתקנה התבצעה בצורה נכונה ובטיחותית, ורק לאחר מכן לבדוק את ההטענה לראשונה על מנת לוודא כי מדובר על התקנה תקינה.

לאחר הבדיקה, בודק החשמל יוכל לתת אישור תקינות. חשוב לציין כי ללא אישור תקינות לא תהיה אפשרות לבצע הטענה באותה עמדה ולכן, מדובר על דבר מחייב ולא ניתן לדלג על כך. בנוסף לכך, מדובר על דבר חשוב שכן זה לשמור על בטיחות של כל מטעין ושל כל אדם הנמצא בסביבה.

פוסטים דומים