מדרגות מרחפות – עיצוב של המאה ה-21

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל אחד רוצה לעצב את ביתו בצורה הכי מיוחדת שיש, ואחת הדרכים הטובות והמרהיבות ביותר לעשות זאת היא לשלב מדרגות מרחפות כלומר, מדרגות שאינן מחוברות זו לזו אלא מחוברות לקיר צדדי. בשיטה זו, המדרגות נראות כאילו הן מרחפות, פותחות את החדר כולו ומעניקות לו מראה יוקרתי, מודרני וייחודי. על אף שמדובר בטרנד עיצובי פופולארי במיוחד, תכנון מדרגות כאלה מחייב ידע רב בכדי ליצור משטחים שיוכלו לעמוד במשקל אלו שמשתמשים בהם, בלי חלילה להתנתק ממקומן.

מדרגות מרחפות ומלאות ביתרונות 

  • היתרון העיצובי – יש משהו מודרני, יוקרתי ומרהיב בהתקנת מדרגות מרחפות בחלל, הן יוצרות אפקט נקי, עדין ומיוחד מאוד. המדרגות ממשיכות את החלל שבו הן מותקנות, הופכות לחלק בלתי נפרד מהפן העיצובי וכמובן שמות דגש גם על הצד הפרקטי. הן ההוכחה לכך שישנם אלמנטים בבית שיכולים לאזן בין פרקטיקה לעיצוב.
  • מינימליסטי ונקי – בשנים האחרונות, רבים מעדיפים את סגנון העיצוב המינימליסטי והנקי. יש משהו במדרגות מרחפות שמעניק את התחושה הזו בדיוק, כשעל אף העובדה שהן בולטות מהקיר הן לא תופסות יותר מידי מקום והחדר נראה גדול ורחב יותר. 
  • התאמה לכל לקוח – בין אם מדובר בבית פרטי, לובי של מבנה, בית עסק ואפילו דירה גדולה עם 2 קומות, ניתן להתאים גרמי מדרגות ייחודיות לכל מקום ולכל לקוח! נציגי החברה יגיעו עד אליכם, יבצעו מדידות ויציעו לכם את האופציה הטובה ביותר בהתאם לעיצוב הקיים ולתנאי החלל. 
  • בסיס עמיד וחזק – אחד הדברים שלעתים גורמים לאנשים לוותר על רעיון המדרגות הצפות הוא עצם היותן מרחפות באוויר, כלומר הפחד שמא לא יהיו חזקות מספיק כדי להחזיק את המשקל שלנו. ובכן, דעו שבבסיס כל מדרגה תהיה רצועת מתכת חזקה במיוחד שתתמוך בה, כך שאין לכם ממה לחשוש.

לא סתם עוד מדרגות

אם תחפשו מספיק טוב, תוכלו למצוא גרמי מדרגות מההיסטוריה ולראות בעצמכם כמה מרהיבים וייחודיים הם. מדרגות מרחפות הן התשובה המודרנית לחיפוש אחר קו עיצובי ייחודי, עם מדרגות מעוצבות שמשלימות את העיצוב הקיים במבנה. בואו גם אתם לעצב את הבית שתמיד רציתם, בעזרת המקצוענים במדרגות!

פוסטים דומים

אנשי מקצוע

כל מה שרציתם לדעת על להקת חתונות

להקות לחתונות מברכות אתכם שתזכו בעזרתן, באירוע הבא שלכם, בחוויה רוויית צלילים, עם הרבה מוסיקה איכותית ופיזוזים עד בלי קץ. החברות הללו נוסדות מתוך חיבה

אנשי מקצוע

הדפסה על עץ – המתנה המושלמת לחג 

אתם מחפשים מתנה מקסימה שתוכל לשמח את ההורים שלכם? רוצים לתת להם משהו מרגש לקראת החג? אם כך, כדאי שתדעו שלפעמים כל מה שצריך זה