גם אתם חולמים על חדר ארונות?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

יש שיגידו, שחדר הארונות הוא אחת ההמצאות הגאוניות של השנים האחרונות. ובצדק! כאן נסביר כיצד לעצב ולתכנן את חדר הארונות המושלם!

היתרונות של חדר ארונות

כל מי שיש לו חדר ארונות בבית יוכל להעיד, שבעוד שמדובר על חלל קטן בבית, יש לו תפקיד מאוד גדול! חדר הארונות הוא המקום, בו ניתן לסדר את כל פרטי הלבוש במקום אחד ובאופן כזה, שהכל מסודר וגלוי לעין בכל רגע. חדר הארונות חוסך מקום רב בחדר השינה בזכות העובדה, שהוא מחליף את ארון הבגדים. כמו כן, העובדה שהוא פתוח ונטול דלתות, הוא מאפשר לבעליו לראות בדיוק אילו בגדים נמצאים בו ולתכנן את הלבוש היומי בקלות וביעילות והדבר נכון גם לגבי תכנון מלתחה עונתית.

עניין של תכנון

אם אמרנו, שחדר הארונות יכול לעזור משמעותית בתכנון המלתחה והלבוש היום יומי, הרי שבשביל זה צריך חדר ארונות מתוכנן כראוי. הכוונה היא לכך, שעליו להכיל כמות נכונה של מדפים כמו שטח נכון של תלייה ולא פחות חשוב מכך, חשוב שכל הפריטים המשמשים אותנו באופן יום יומי יהיה בהישג יד ויחד עם זאת, שיהיה מקום גם לאחסון הפריטים שאינם בשימוש כדוגמת פריטים עונתיים ייעודיים. 

אז איך מתכננים נכון?

כאמור, חדר ארונות טוב הוא כזה שמתוכנן נכון. וכדי שהוא יהיה מתוכנן נכון, צריך להתייעץ עם מומחים! לכן, כאשר אתם מתכננים לעצב מחדש את חדר הארונות שלכם, מומלץ לפנות למעצבים מקצועיים עם התמחות וניסיון בעיצוב חדרי ארונות כדוגמת המומחים של בן איתי. כך תוכלו להפוך את חדר הארונות שלכם לחדר יעיל ונוח לשימוש ולא פחות חשוב מכך – גם לתחזוקה. 

כלול בתכנון

העיצוב והתכנון של חדרי ארונות כולל בעיקר תכנון של כמות, אורך ועומק המדפים שבו, בחירת שטחי תלייה שיאפשרו את המרחב הנחוץ לתלייה מצד אחד ולא יתפסו שטח של מדפים מן הצד השני. גם המיקום של כל שטח בתוך החלל הינו חשוב, מפני שכך לא יישאר חלל מבוזבז ואתם תוכלו להשתמש בבגדים שלכם בהתאם לעונה, תדירות השימוש וכך הלאה.

פוסטים דומים

השבחת נכסים

איך מאופיינות פינות אוכל יוקרתיות?

במידה וחשקה הנפש שלכם בשינוי מהותי בתוך הדירה שלכם, ריהוט דקורטיבי באופן אלגנטי ואף אטרקטיבי, כדאי לכם לרכוש פינות אוכל יוקרתיות. אווירה יוקרתית הינה לכל

אנשי מקצוע

האם דוקרנים נגד יונים זה הפתרון?

אם גם בבניין שלכם יש לא מעט יונים שמגיעות ומפריעות את מנוחתכם, ברור מדוע תרצו לעשות משהו בנידון. האמת היא שלא קל להשלים עם הרעש