דקים טובים – בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כולנו רוצים לחיות בבית מעוצב, לעבוד במשרד שהושקעו בו מחשבה ומשאבים אחרים וליהנות ממרחב ציבורי מטופח. דק הוא תוספת מעולה בכל אחד מהמקומות הנ"ל, ובפרט כשמדובר על דק טוב מאוד – כלומר חיפוי שמותאם באופן מושלם למקום שבו הוא מותקן ולהעדפות של האחראים עליו.

אורן, איפאה או סינתטי?

דקים טובים מגיעים בטווחי מחירים מגוונים. אמנם יש פערים בלתי מבוטלים בין למשל המחיר של דק מעץ אורן למחיר של דק איפאה, אבל גם המוצר הראשון וגם המוצר השני יכולים לספק יחס עלות תועלת משתלם מאוד. ה"סוד" הוא כאמור התאמה מדויקת לצרכים שלכם. ישנם מקומות שבהם החיפוי חשוף ללחות גבוהה, וכשזה המצב מוטב לבחור עץ טרופי עמיד – איפאה, טיק בורמזי ויש עוד אפשרויות. במקומות אחרים גם הדק היחסית זול, זה שעשוי עץ אורן, יחזיק מעמד שנים רבות ולכן בהחלט אפשר לבחור בו.

דקים טובים במיוחד – בלי לשלם יתר על המידה

תכנון נכון הופך כל דק לטוב במיוחד. התכנון חייב לקחת בחשבון את מאפייני המקום שבו יונח הדק. כך למשל יש הבדל בין תכנון דק בחצר של בית פרטי לבין תכנון של דק על גג של בניין משרדים. פרמטר מרכזי נוסף הוא המאפיינים ההנדסיים של השטח, ובפרט במקרים שבהם הדק האופטימלי הוא לא משטח מלבני ישר אלא מורכב יותר. דקים טובים הם אלה שמספקים מקסימום נוחות ושימוש מהנה במיוחד, ולכן תמיד חשוב לשקלל בהחלטות גם את אופן השימוש הצפוי.

התקנה מקצועית

השלב האחרון, והכמובן לא פחות חשוב, בדרך אל דקים טובים במיוחד הוא ההתקנה. ישנם מקרים שבהם ניתן ליישם את הקונספט הפופולרי של DIY (עשה זאת בעצמך), אבל הדרך היותר מומלצת היא לבצע התקנה מקצועית. בפרט כך הדבר כשמדובר על עצים קשים שמחייבים מיומנות מיוחדת. מומלץ לבחון עבודות קודמות של החברה שאליה פונים ואפילו לדבר עם לקוחות קיימים – וכך לקבל תשובה אמינה לשאלה עד כמה ההתקנה של הדק תהיה טובה. חברה מקצועית ורצינית תעזור לכם כמובן גם לבחור את העץ האופטימלי (אירוקו, אורן, במבוק, אגוז, קומרו, איפאה ועוד) ואולי בכלל תמליץ לכם על דק סינתטי שגם לו יתרונות רבים. בנוסף התכנון יהיה מושלם ובהתאם התועלת שלכם תהיה מרבית.

פוסטים דומים

כספים וכלכלה

איך בוחרים ריהוט משרדי בראשון לציון?

אנחנו חיים בעידן של שפע – שפע מוצרים איכותיים ולא יקרים שזמינים עבורנו בחלק גדול מתחומי החיים, ובהתאם גם שפע אפשרויות בחירה. כולנו מכירים את