אילו תמונות מתאימות עבור הדפסה איכותית על זכוכית?

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הדפסה איכותית על זכוכית מעניקה לנו אפשרויות רבות מאוד. בזכות הטכנולוגיה החדשנית שמאפשרת ייצור זכוכית איכותית, עמידה, קלה לניקוי, כזו שלא נשרטת ושמשמרת שקיפות מוחלטת לאורך שנים רבות, והודות למדפסות המתקדמות שמבטיחות חדות גבוהה וצבעוניות מרהיבת עין כשמדפיסים על גבי אותה זכוכית, ניתן להגיע לפריטים יפהפיים שמשדרגים כל חלל.

על-מנת למקסם את הפוטנציאל, חשוב מאוד גם לבחור נכון את התמונה שתודפס על זכוכית מתוך שלל האפשרויות הקיימות. 

משחקים של גוונים וטקסטורות

אחד היתרונות המשמעותיים של הדפסה איכותית על זכוכית הוא שבדרך זו מתווספות לחלל – בין אם מדובר בסלון של דירת מגורים, בין אם זהו חדר שינה ובין אם משרד מודרני – עוד טקסטורות וגם עוד גוונים.

אפקט נוסף של תמונות שהודפסו על גבי זכוכית הוא הגדלת כמות האור בחדר, כשהסיבה לכך היא השקיפות החלקית של ההדפסה עצמה. בפרט בא לידי ביטוי האימפקט הנ"ל כשמדובר על חללים עם מעט אור טבעי.

בהתאם הפרמטר הראשון לבחירת התמונה המודפסת הוא הצבעוניות שלה והיכולת להוסיף בהירות מסביבה.

ייחודיות

המרכיב השני שהוא חובה בכל בחירה של תמונה לצורך הדפסתה על החומר השקוף שתמיד משדר יוקרה הוא ייחודיות. הנושאים כמובן יכולים להיות מגוונים מאוד – טבע, אבסטרקט, בעלי חיים, נוף אורבני, בני אדם, יצירות של אמנים מוכרים, תמונות מחיי המשפחה שלכם ועוד ועוד – אבל כדאי תמיד למצוא זווית מקורית ותמונה שתשקף את מי שאתם.

השילוב בין הייחודיות של הזכוכית לבין המקוריות של התמונה יחולל פלאים בכל מקום.

מהו הגודל האופטימלי של הדפסה איכותית על זכוכית?

בחירה חשובה נוספת במסגרת הדפסה איכותית על זכוכית היא של גודל התמונה. באופן טבעי יש תמונות שמתאימות יותר למשטח זכוכית בעל ממדים גדולים ודומיננטי במהותו, ויש כאלה שייראו במיטבן על פיסת זכוכית קטנה יחסית, ולכן למעשה סוגיית הגודל היא הראשונה שיש לקחת בחשבון.

עוד כדאי לדעת שבעזרת תמונות על זכוכית ניתן לעצב חלל בדרכים שונות: למשל קולאז' של מספר צילומים על גבי זכוכיות בגדלים שונים, תמונה אחת שמחולקת ל-3 או אפילו 4 זכוכיות ועוד.

פוסטים דומים

אנשי מקצוע

כל מה שרציתם לדעת על להקת חתונות

להקות לחתונות מברכות אתכם שתזכו בעזרתן, באירוע הבא שלכם, בחוויה רוויית צלילים, עם הרבה מוסיקה איכותית ופיזוזים עד בלי קץ. החברות הללו נוסדות מתוך חיבה

אנשי מקצוע

הדפסה על עץ – המתנה המושלמת לחג 

אתם מחפשים מתנה מקסימה שתוכל לשמח את ההורים שלכם? רוצים לתת להם משהו מרגש לקראת החג? אם כך, כדאי שתדעו שלפעמים כל מה שצריך זה